Keramické baterie s vytahovací koncovkou  V této kategorii je 7 produktů.

Zobrazeno 1 - 7 z 7 produktů
8 058 Kč
Na dotaz

Keramická dřezová baterie Blanco Linus-S v provedení Aluminium. Baterie má vytahovací koncovku a je 284 mm vysoká.Součástí baterie je kompletní příslušenství k montáži. Není třeba nic dokupovat.

8 058 Kč
Na dotaz

Keramická dřezová baterie Blanco Linus-S v provedení Basalt. Baterie má vytahovací koncovku a je 284 mm vysoká.Součástí baterie je kompletní příslušenství k montáži. Není třeba nic dokupovat.

8 058 Kč
Na dotaz

Keramická dřezová baterie Blanco Linus-S v provedení Bílá matná. Baterie má vytahovací koncovku a je 284 mm vysoká.Součástí baterie je kompletní příslušenství k montáži. Není třeba nic dokupovat.

8 058 Kč
Na dotaz

Keramická dřezová baterie Blanco Linus-S v provedení Černá. Baterie má vytahovací koncovku a je 284 mm vysoká.Součástí baterie je kompletní příslušenství k montáži. Není třeba nic dokupovat.

8 058 Kč
Na dotaz

Keramická dřezová baterie Blanco Linus-S v provedení Jasmín. Baterie má vytahovací koncovku a je 284 mm vysoká.Součástí baterie je kompletní příslušenství k montáži. Není třeba nic dokupovat.

8 058 Kč
Na dotaz

Keramická dřezová baterie Blanco Linus-S v provedení Magnolie lesklá. Baterie má vytahovací koncovku a je 284 mm vysoká.Součástí baterie je kompletní příslušenství k montáži. Není třeba nic dokupovat.

8 058 Kč
Na dotaz

Keramická dřezová baterie Blanco Linus-S v provedení Zářivě bílá. Baterie má vytahovací koncovku a je 284 mm vysoká.Součástí baterie je kompletní příslušenství k montáži. Není třeba nic dokupovat.

Zobrazeno 1 - 7 z 7 produktů