Značka Rieber Od tohoto výrobce aktuálně nabízíme 1 produkt.

Společnost Rieber GmbH & Co. KG se sídlem v Reutlingenu je jedním z předních dodavatelů kuchyňské techniky pro profesionální gastronomii i soukromou domácnost. Rieber zaměstnává zhruba 600 pracovníků ve čtyřech výrobních závodech v Reutlingenu a Trebině. Dceřiné společnosti pro distribuci jsou v Rakousku, Švýcarsku, Beneluxu a Velké Británii a jejich výrobky jsou vyváženy do všech evropských zemí a mnoha dalších po celém světě.


Sortiment pokrývá celý řetězec vaření: od správného skladování ingrediencí, přes případný transport a dodávku až po samotnou přípravu a servírování. Pouze tímto způsobem je možné zajistit, aby v celém řetězci byla teplota a hygiena potravin přesně přizpůsobena lidskému zdraví.


Společnost Rieber také obohatila trh o mnoho inovací, například původní Rieber thermoport nebo K | POT - pro jednoduché, inteligentní a spolehlivé vaření.


Velmi si zakládá také na estetické prezentaci jídla a nápojů a již v roce 2006 byly výrobky Rieber oceněny různými mezinárodními cenami za design. 


Zobrazeno 1 - 1 z 1 položky
1 101 Kč
Běžně skladem

Nerezový jednodřez Foster E43 v leštěném provedení o rozměrech 430 x 400 mm. Vana dřezu má rozměr 370 x 340 x 150 mm. Dřez je určen pro horní montáž do minimálně 400 mm široké skříňky.Součástí dřezu je kompletní příslušenství k montáži. (výpusť, sifon, příchytky atd.) Není třeba nic dokupovat.

Zobrazeno 1 - 1 z 1 položky