Matracové chrániče  V této kategorii jsou 4 produkty.

Zobrazeno 1 - 4 z 4 produktů
2 430 Kč
Do 10 dnů

Velmi příjemný měkký matracový topper z mimořádně prodyšné viskoelastické pěny BREEZE, která je až 6x prodyšnější než běžné viskoelastické pěny na trhu. Pratelný potah Mitch s plošným proševem a bavlnou. Topper je vhodný pro změkčení matrace. Pružné pásky pro přichycení k matraci. Záruka na topper je 5 let. Rozměr topperu si prosím vyberte níže.

945 Kč
Do 10 dnů

Matracový chránič se pokládá na matraci, kterou chrání před znečištěním a opotřebením. Připevní se pomocí gum v rozích k matraci. Matracový chránič je vyroben z třívrstvé pleteniny s vysokým obsahem bavlny. Chránič je plošně prošitý s PES rounem. Chránič je pratelný při 60°C. Záruka na chránič je 2 roky. Rozměr chrániče si prosím vyberte níže.

2 430 Kč
Do 10 dnů

Měkký matracový topper z mimořádně prodyšné HR studené pěny EUCAFEEL gramáže 45 kg/m3. Pratelný potah Mitch s plošným proševem a bavlnou. Topper je vhodný pro změkčení povrchu matrace. Pružné pásky pro přichycení k matraci. Celková výška 6 cm. Záruka na topper je 5 let. Rozměr topperu si prosím vyberte níže.

2 430 Kč
Do 10 dnů

Tužší matracový topper z mimořádně prodyšné HR studené pěny EUCAFEEL gramáže 45 kg/m3. Pratelný potah Mitch s plošným proševem a bavlnou. Topper je vhodný pro tužší ležení. Pružné pásky pro přichycení k matraci. Celková výška 6 cm. Záruka na topper je 5 let. Rozměr topperu si prosím vyberte níže.

Zobrazeno 1 - 4 z 4 produktů