Nabízené značky Aktuálně nabízíme produkty od 29 výrobců.

na stránku
Zobrazeno 1 - 24 z 29 značek
 • Ahorn

  Firma AHORN CZ, s.r.o je českým výrobcem lamelových roštů, matrací a polštářů.
  Historie firmy se váže už k roku 1995 a nabizí široké a specializované portfolio výrobků, které uspokojí požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků.

 • Alveus

  Společnost ALVEUS CZ s.r.o. vznikla v roce 2000 a je součástí mezinárodní společnosti Kovinoplastika Lož a. s.. Na našem eshopu můžete zakoupit kompletní sortiment kuchyňských dřezů, kuchyňských baterií a příslušenství značky Alveus.

 • Aqualight

  Značka AQUALIGHT vyrábí technicky dokonalé série termostatických vodovodních baterií, které jsou určené především pro zákazníky, kteří hledají bezpečnou vodovodní baterii spojenou s mimořádným komfortem ovládání. Dodavatelem této značky je Novaservis, přední výrobce českých vodovodních baterií a koupelnových doplňků.

 • Aqualux

  Značka AQAULUX vyrábí technicky dokonalé série termostatických vodovodních baterií, které jsou určené především pro zákazníky, kteří hledají bezpečnou vodovodní baterii spojenou s mimořádným komfortem ovládání. Dodavatelem této značky je Novaservis, přední výrobce českých vodovodních baterií a koupelnových doplňků.

 • Aquamat

  Značka AQUAMAT vyrábí technicky dokonalé série termostatických vodovodních baterií, které jsou určené především pro zákazníky, kteří hledají bezpečnou vodovodní baterii spojenou s mimořádným komfortem ovládání. Dodavatelem této značky je Novaservis, přední výrobce českých vodovodních baterií a koupelnových doplňků.

 • Aquasave

  Značka AQUASAVE vyrábí technicky dokonalé série termostatických vodovodních baterií, které jsou určené především pro zákazníky, kteří hledají bezpečnou vodovodní baterii spojenou s mimořádným komfortem ovládání. Dodavatelem této značky je Novaservis, přední výrobce českých vodovodních baterií a koupelnových doplňků.

 • Blanco

  Firma BLANCO byla založena roku 1925 jako soukromá rodinná firma. Už od svého založení se firma specializovala na zpracování nerezových materiálů a výrobu zařízení pro gastronomii. V současnosti patří k nejrenomovanějším firmám působících v této oblasti. V rámci České republiky je hlavním importérem této německé značky obchodní společnost Ancor CZ s.r.o.

 • Elleci

  Elleci je italská firma s více než dvacetiletou zkušeností. Hlavní heslo této společnosti je INOVACE, kterým se neustále řídí. Její výroba je zaměřena především na vodovodní baterie a kuchyňské dřezy. Všechny výrobky jsou vyráběny z přírodních materiálů vysoké kvality.

 • Ferro

  Vodovodní baterie FERRO jsou spolehlivé baterie s odvážným a zároveň líbivým designem. Jejich design a technická preciznost dokazují, že tyto série jsou určeny všem, kteří dokáží ocenit vzácnou harmonii mezi krásou a praktičností.

 • Foster

  Při nákupu jakéhokoliv výrobku Foster se můžete spolehnout na čtyři věci a těmi jsou elegance, výkon, spolehlivost a ohleduplnost. Společnost Foster je považována za jednu z nejvíce inovativních firem ve svém oboru a to jak z hlediska produktového řešení, tak z hlediska jejich závazku k udržitelné energii vyráběných produktů.

 • Franke

  Franke s.r.o. působí na českém trhu již od roku 1993 a za tuto dobu se stala v České a Slovenské republice jedním z nejvýznamnejších dodavatelů dřezů, kuchyňských baterií, sorterů, odsavačů par a v několika posledních letech i vestavných spotřebičů.

 • La Torre

  Italské vodovodní baterie LA TORRE jsou nositelem nejnovějších designových trendů v sanitární technice. Jsou to série vyšší třídy, které jsou inspirovány přirozenou krásou a ucelenou elegancí. 

 • Laveo Kuchinox

  Kuchinox Polska Sp. z o.o. Sp. k. je polský výrobce, dovozce a distributor hygienických a kovových výrobků. Na trhu působí od roku 1997. Jejich produkty jsou známé a ceněné zákazníky pro jejich nadčasový design, použitelnost a široké dostupnosti.

 • Legrand

  Legrand je francouzská společnost, která je aktivní ve více než 180 zemích světa, kde je zastoupena 70 pobočkami a více než 31 000 zaměstnanci. Patří mezi největší společnosti v oblasti elektrotechniky. Legrand je světový lídr především ve výrobě spínačů a zásuvek a kabelových rozvodech. 

 • Mabo

  MABO je ryze česká společnost s již osmnáctiletou tradicí. Specializuje se na zpracování měkčených PUR pěn a na výrobu matrací pod značkou mabo, ale nabízí také široký sortiment lamelových roštů, postelí, ložnicového nábytku, dětských pokojů a lůžkovin. Garance špičkové kvality a dlouhé životnosti.

 • Metalia

  Vodovodní baterie METALIA jsou českým výrobkem, který si svojí spolehlivostí, příznivou cenou a atraktivním designem získává mnohé zákazníky a odvážně konkuruje renomovaným zahraničním značkám a řadí se mezi nejprodávanější české baterie.

 • Mivokor

  Firma Mivokor vznikla v roce 1989 a je předním českým výrobcem doplňků a kování pro kuchyňské linky a šatní skříně. Díky dlouholeté zkušenosti v oboru firma garantuje kvalitní provedení každé zakázky. Vysoká preciznost výrobků v každém detailu, funkčnost a účelnost jsou základní kameny výrobního programu. 

 • Nobless

  NOBLESS je vyšší střední třída baterií dodávaná za příznivou cenu. Tyto série jsou určeny všem, kteří dokáží ocenit vzácnou harmonii mezi krásou a praktičností. Jedná se označku, která spadá do portfolia českého dodavatele Novaservis, který je předním výrobcem českých vodovodních baterií a koupelnových doplňků značky Metalia. 

 • Novaservis

   NOVASERVIS je přední výrobce českých vodovodních baterií a koupelnových doplňků (METALIA) nejen v České republice, ale také ve střední a východní Evropě již od roku 1990. Systém řízení výroby je v souladu s mezinárodní normou ISO 9001 - "systém managementu jakosti". NOVASERVIS disponuje širokou výrobní a vývojovou základnou a všechny jeho produkty před uvedením na trh procházejí rozsáhlými zkouškami.

   

 • Pyramis

  Společnost Pyramis patří k předním výrobcům dřezů z nerezové oceli. Výrobní kapacita přesahuje 1 500 000 kusů dřezů ročně, přičemž téměř 97 % produkce je určeno pro vývoz. Výrobky společnosti Pyramis jsou vyváženy do 65 zemí po celém světě.
  Pyramis je držitelem certifikátu ISO 9001:2000, který zajišťuje vysoký standard jakosti u jejích výrobků a postupů.

 • Rejs

  Společnost Rejs je jeden z Evropských lídrů ve výrobě nábytkového kování. Společnost se specializuje na výrobu drátěných, železných a hliníkových výrobků do moderních kuchyní a šaten. Hlavním cílem firmy je perfekcionismus - jak v kvalitě jejich výrobků tak i v zákaznickém servisu.

 • Rieber

  Společnost Rieber GmbH & Co. KG se sídlem v Reutlingenu je jedním z předních dodavatelů kuchyňské techniky pro profesionální gastronomii i soukromou domácnost. Sortiment pokrývá celý řetězec vaření: od správného skladování ingrediencí, přes případný transport a dodávku až po samotnou přípravu a servírování.

 • Schock

  Společnosti Schock je jedním z předních výrobců dřezů. Byla založena v roce 1924 a v roce 1979 vynalezla první křemenný kompozitní dřez, který za několik desetiletí dovedla k dokonalosti. Vytvořila nejen přes 200 modelů ve 40ti barevných provedeních a je s 90ti patenty lídrem v oblasti inovací.

   

 • Schulte

  Firma SCHULTE byla založena před více než 45 lety v Německu. Její hlavní oblastí je především kvalitní a efektivní technické zařízení budov, které vytváří komfortní, úsporné a bezpečné prostředí uvnitř objektů. Všechny výrobky zaručují nekompromisní kvalitu a především dlouhodobou provozní udržitelnost.

Zobrazeno 1 - 24 z 29 značek